Родина Байдена підтримує його участь у президентських перегонах

Попри неоднозначні результати нещодавніх теледебатів з Дональдом Трампом, родина 81-річного президента США Джо Байдена висловила йому безумовну підтримку. Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на власні джерела.

За інформацією американських ЗМІ, під час сімейної зустрічі в заміській резиденції Кемп-Девід поблизу Вашингтона близькі Байдена переконали його продовжувати боротьбу за президентське крісло. Родичі президента вважають, що значна частка відповідальності за невдалий виступ на дебатах лежить на радниках Байдена.

На думку членів родини, саме через неефективну роботу команди президент виявився недостатньо підготовленим до активної критики Трампа. Натомість Байден зосередився на обороні, замість того, щоб представити своє бачення другого президентського терміну.

Раніше в американських медіа з’являлася інформація про можливість того, що родина спробує переконати Байдена зняти свою кандидатуру на користь іншого представника Демократичної партії. Однак, схоже, що ці чутки не підтвердилися.

Очікується, що 1 липня президент повернеться до Білого дому. Серед запланованих заходів — зустрічі з донорами Демократичної партії, які мають важливе значення для подальшої передвиборчої кампанії.

Ситуація навколо участі Джо Байдена у президентських перегонах залишається предметом пильної уваги як американських, так і міжнародних оглядачів. Попри критику опонентів щодо віку та стану здоров’я, чинний президент США поки що не демонструє намірів відмовлятися від боротьби за другий термін.

Джерело: DW

Читати також:

Що буде, якщо Байден відмовиться від участі у президентських перегонах 2024 року?

Дебати Байдена і Трампа: чи варто демократам шукати нового кандидата?

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *