Секретна служба знайшла сотні документів щодо покупки зброї Хантером Байденом

Секретна служба США зробила відкриття, яке принесе нові проблеми для першого сина Байденів.

Згідно з The Epoch Times, USSS знайшли сотні документів, пов’язаних із покупкою Хантером Байденом пістолета, який пізніше було знайдено на смітнику за невеликим бакалійним магазином у Делавері.

Повідомляється, що невістка Хантера Байдена, Хеллі Байден, викинула його пістолет у сміттєвий контейнер у штаті Делавер у 2020 році. До розслідування були залучені агенти Секретної служби та Бюро алкоголю, тютюну, вогнепальної зброї та вибухових речовин (ATF).

Ґрунтуючись на звітах, впливова американська консервативна недержавна організація Judicial Watch подала до Секретної служби запит щодо Закону про свободу інформації (FOIA), вимагаючи надати документи, пов’язані з інцидентом, включаючи звіти, журнали телефонних розмов і свідчення свідків.

Секретна служба у своїй першій відповіді у квітні 2021 року заявила, що знайшла записи та обробить їх. Але більше ніж через рік, у жовтні, було сказано, що відповідь була надіслана помилково, і агентство насправді ніколи не знаходило відповідних записів. Після того Judicial Watch подали до суду з цього приводу. Зараз Секретна служба заявила, що виявлено понад 100 записів в справі.

Повідомляється, що в той час Хантер і Холлі, дружина покійного брата Хантера Бо, мали роман.

«З моменту подання скарги сторони погодилися щодо передбачуваного обсягу запиту Judicial Watch щодо FOIA, і у відповідь USSS провела додаткові пошуки та виявила понад 100 записів, на 400 сторінок, які потенційно відповідають запиту Judicial Watch згідно з уточненим розумінням цього прохання», – йдеться у спільному звіті про справу, поданому 10 листопада до суду США у Вашингтоні, округ Колумбія.

Спочатку Секретна служба заперечувала наявність записів, зазначає Judicial Watch.

«Зміна показань Секретної служби в записах викликає додаткові питання щодо її ролі в інциденті зі зброєю Хантера Байдена», — зазначив у заяві керівник Judicial Watch Том Фіттон. «Зрозуміло одне: наполегливість Judicial Watch означає, що громадськість може отримати записи, яких, на думку Секретної служби, не існувало».

Брехати про володіння зброєю є злочином. У вересні федеральний суддя, призначений тодішнім президентом Бараком Обамою, заблокував розголошення федеральних записів про зброю Хантера Байдена. Суддя окружного суду США Рудольф Контрерас заявив, що конфіденційність про Хантера Байдена важливіша за бажання людей знати подробиці справи», — повідомляє Newsmax.

«Інтерес щодо конфіденційності тут надзвичайно сильний», — сказав суддя, хоча він погодився, що суспільний інтерес у проведенні будь-якого розслідування був «значним».

Newsmax тоді зазначив: «Politico повідомило, що агенти Секретної служби нібито відвідали збройовий магазин, де Хантер Байден купив зброю, і попросили документи про купівлю. Власник відмовився їх надати, заявивши, що справа знаходиться в юрисдикції ATF, з якою він пізніше співпрацював».

«Білий дім і Секретна служба виступили із заявами, в яких відхилили повідомлення про те, що агентство втрутилося в інцидент 2018 року», — додає видання.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *