Сенат США схвалив 61 мільярд доларів допомоги Україні

Верхня палата Конгресу США проголосувала за виділення 61 мільярда доларів на підтримку України у протистоянні російській агресії. 79 сенаторів підтримали просування відповідного законопроєкту, раніше ухваленого Палатою представників після тривалої затримки.

Допомога для посилення оборони

Виділені 61 мільярд доларів спрямовані на задоволення нагальних потреб України у зміцненні обороноздатності та протиповітряної оборони для ефективного відбиття російського вторгнення. Кошти підуть на постачання озброєнь, боєприпасів, техніки та іншого спорядження для Збройних Сил України.

Додаткові положення пакета

Окрім безпосередньої військової допомоги Україні, пакет законопроєктів включає низку інших важливих положень. Зокрема, передбачається потенційна заборона соціальної мережі TikTok, механізми передачі арештованих російських активів Україні та нові санкції проти Ірану.

Швидке підписання Президентом

Президент Джо Байден пообіцяв невідкладно підписати ухвалені Конгресом законодавчі акти після їх остаточного схвалення Сенатом. Лідери демократичної більшості та республіканської меншості закликали не затягувати з розглядом пакета допомоги.

Перша партія для ЗСУ

За інформацією Reuters, перша партія допомоги для Збройних Сил України після набуття чинності нового законопроєкту становитиме 1 мільярд доларів. До неї можуть увійти озброєння, боєприпаси та військова техніка для негайного застосування на полі бою.

Таким чином, Сенат США об’єднав зусилля з Палатою представників для надання Україні безпрецедентного обсягу військової допомоги в розмірі 61 мільярда доларів. Ці кошти є критично важливими для зміцнення оборони та протиповітряного захисту в умовах протистояння російській агресії.

Джерело: Voice of America

Читати також:

США можуть надіслати Україні ракети ATACMS вже наступного тижня – сенатор

Проголосовано законопроєкт щодо заборони TikTok у США

Палата представників США схвалила масштабний пакет допомоги Україні на 61 мільярд доларів

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *