Сенат США схвалив законопроєкт про ленд-ліз для України

Це перше застосування програми ленд-лізу з часів Другої світової війни. Закон має назву The Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022 («Акт про ленд-ліз на захист української демократії»).

Про це повідомляє Politico.

Як і в роки Другої світової війни, програма передбачає можливість негайного постачання військової амуніції до України з відстроченням оплати.

З 24 лютого загальна сума військової допомоги США в Україні склала $1,7 млрд.

Законопроєкт був схвалений на фоні закликів президента України Володимира Зеленського терміново збільшити постачання зброї до України через оприлюднені факти здійсненних звірств російської армії у Бучі та інших українських містах.

Програму ленд-ліз створили та застосували під час Другої світової війни. Її досі вважають переломною, оскільки вона дозволила США швидко поповнити запаси союзників без трудомістких процедурних перешкод.Фото: Міноборони України

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Сенат США схвалив законопроєкт про ленд-ліз для України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *