Серія масових розстрілів на Гелловін: щонайменше 12 жертв і 52 поранених (+ВІДЕО)

Щонайменше 11 масових розстрілів відбулися в США на вихідних під час святкування Хелловіну, внаслідок чого 12 осіб загинули та 52 отримали поранення, повідомляє CNN.

Двоє людей загинули та 12 отримали поранення на недільній вечірці в містечку Джолієт поблизу Чикаго, штат Іллінойс. На місце події прибув патруль поліції, очевидці викликали допомогу, диспетчера повідомили про 12 пострілів і понад 100 людей, які втікали з вечірки. Це був найкривавіший інцидент за вихідні.

CNN описує масову стрілянину як побоїще, в якій щонайменше чотири людини загинули або отримали поранення внаслідок застосування вогнепальної зброї. Наразі підозрюваних та затриманих немає, поліція продовжує розслідування. Правоохоронці вивчають записи з камер відеоспостереження та намагаються встановити мотиви злочинців.

Під час пандемії в США нотується збільшення кількості подібних випадків, що підтверджує тезу про взаємозв’язок насильства з соціальними чи економічними факторами, повідомляє інфоресурс США.

За даними групи Gun Violence Archive, протягом цього року в США було зафіксовано 599 масових розстрілів, у 2020 році – 611, а у 2019 році – 417.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *