Шайло Джолі-Пітт вирішила відмовитися від батькової частини прізвища

Старша рідна донька голлівудських зірок Анджеліни Джолі та Бреда Пітта — 18-річна Шайло Джолі-Пітт — подала до суду Лос-Анджелеса клопотання про зміну прізвища. Юна актриса хоче офіційно називатися Шайло Джолі.

Шайло подала відповідні документи 27 травня — у день свого повноліття. Її матір Анджеліна Джолі ініціювала розлучення з Бредом Піттом ще у 2016 році, однак й досі не досягла з колишнім чоловіком мирової угоди.

Пара також веде судову тяжбу щодо спільного володіння виноробнею Château Miraval у Франції. Колишні партнери подали один на одного позови через продаж частки Джолі в цьому бізнесі російському олігархові.

Шайло — третя з шістьох дітей Джолі та Пітта, як рідних, так і усиновлених. Проте вона стала першою, хто вирішив офіційно змінити прізвище, відмовившись від частини «Пітт».

Шайло Джолі, світлина з мережі X

Раніше цього року її 15-річна сестра Вів’єн, яка також розпочала акторську кар’єру, відмовилася від прізвища батька в театральній афіші вистави за її участі. А старша донька Захара в університеті представляється як Захара Марлі Джолі.

Нагадаємо, що у 2016 році Джолі звинуватила Пітта в нападі на неї та двох їхніх дітей під час перельоту з Парижа до Лос-Анджелеса. За її словами, актор також ображав і облив сім’ю алкоголем. Пітт ці звинувачення відкидає. У 2021 році суд надав йому спільну опіку над дітьми.

Джерело: BBC

Читати також:

Візит Джолі в Україну: пішки в кафе, потім бігом у бомбосховище

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *