Щаслива доля: мешканець Орегону виграв рекордний джекпот Powerball у $1,3 мільярда

У неділю, 7 квітня, в США стався рекордний виграш у лотерею Powerball — мешканець штату Орегон став володарем джекпоту в $1,326 мільярда.

Єдиний виграшний квиток повністю збігся з усіма шістьома виграшними номерами: 22, 27, 44, 52, 69 та червоною кулею 9. Це найбільший джекпот з Нового року, оскільки протягом 41 послідовного розіграшу приз не діставався жодному гравцю.

Якщо переможець вирішить забрати виграш одноразово, а не у вигляді 30-річних щорічних виплат, він отримає готівкою $621 мільйон. Проте ця сума буде оподаткована на федеральному рівні, а також, можливо, на рівні штату.

Шанси на такий грандіозний виграш становили лише 1 до 292,2 мільйона, проте удача цього разу всміхнулася єдиному щасливчику з Орегону. Цей рекордний приз увійшов до п’ятірки найбільших виграшів в історії американських лотерей.

Розіграш, який мав відбутися в суботу ввечері, був затриманий через необхідність завершити необхідні перевірки та процедури перед оголошенням переможця. Лотерейні правила вимагають перевірки кожного проданого квитка на двох різних комп’ютерних системах, аби гарантувати, що всі учасники мають рівні шанси.

Powerball проводиться у 45 штатах США, а також у Вашингтоні, округ Колумбія, Пуерто-Рико та на Американських Віргінських островах.

Джерело і світлина: Associated Press

Читати також:

Американець зірвав найбільший джекпот в історії лотереї. Власник нечуваної суми поки невідомий

У Каліфорнії учасник лотереї Powerball виграв понад мільярд доларів

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *