Последние новости
Ще одного громадянина США було звільнено з полону РФ

Російські окупаційні війська ще влітку захопили в полон громадянина США Суеді Мурекезі, який з 2020 року жив у Херсоні та займався бізнесом.

Про полон амеиканця із посиланням на родичів та друзів американця 13 липня повідомила британська газета The Guardian.

35-річний афроамериканець зник на початку червня, коли поїхав на своєму Dodge Challenger з американськими номерами шукати паливо. Через місяць Мурекезі зателефонував братові та повідомив, що перебуває в ув’язненні в Донецьку разом із двома американськими добровольцями, яких окупанти захопили раніше, – Александром Друке та Енді Хюіном. За словами рідних та друзів, Мурекезе неправдиво звинуватили в участі у проукраїнських мітингах.

Крім того, американця росіяни використовували для запису пропагандистських відео. Зокрема, у Telegram-каналах розповсюджували запис, на якому Мурекезі, сидячи у темній кімнаті, за наказом невідомих повторює «слава російській армії».

Вчора громадянина США Суеді Мурекезі вдалося звільнити із російського полону. Про це повідомляє нардеп Олександр Ковальов.

«Зі визволенням Херсона був звільнений один з ув’язнених, ним виявився громадянин США Суеді Мурекезі, який відстоював незалежність нашої країни, за що був заарештований», — йдеться у повідомленні.

За його словами, сьогодні він уже на волі та повертається додому. Мурекезі переїхав до України близько 4 років тому, а 2020 року почав жити в Херсоні.

Світлина: скриншот Suedi Murekezi / YouTube

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *