Ще тиждень залишився для реєстрації в лотереї GREEN CARD — 2025 

Реєстрація заявок на GREEN CARD — 2025 стартувала 4 жовтня 2023 року та закінчиться 7 листопада 2023 року. Ще тиждень залишився, щоб спробувати своє щастя!

Результати DV-2025 будуть з 4 травня 2024 року.

Реєстрація проходить тільки на офіційному сайті лотереї — https://dvprogram.state.gov/

Ще з минулого року для участі у лотереї не потрібний закордонний паспорт. Його можна буде зробити потім, якщо ви виграєте.

Одна людина може подати лише одну заявку! Подання більше однієї заявки від однієї особи протягом реєстраційного періоду призведе до дискваліфікації всіх заявок від цієї особи.

Подружжя може подавати заявку кожен від себе — тобто ви можете подати заявку від себе і ваш чоловік/дружина від себе. Таким чином, від вашої родини братиме участь у лотереї вже дві заявки, і це трохи збільшить шанси на виграш.

Пам’ятайте, що виграш у лотереї не означає, що ви отримаєте грінкарту автоматично! Переможцям потрібно буде зібрати всі необхідні документи та перекласти їх англійською мовою, пройти платну медкомісію, сплатити консульський збір, а потім пройти співбесіду в посольстві США та отримати візу до США.

Якщо ви вже перебуваєте в США у легальному неімміграційному статусі, то ви також можете брати участь у лотереї.

Також пам’ятайте, що на сайті https://dvprogram.state.gov/ до 30 вересня 2024 року можна перевіряти результати лотереї DV-2024. 

Трохи інформації про  GREEN CARD


Як стати мешканцем, а згодом і громадянином цієї країни?

DW lottery (The Diversity Visa Lottery) — це офіційна програма Державного департаменту США, яка щорічно проходить у формі лотереї, і надає раундомну можливість отримати імміграційну візу в США.

Щороку розігрується 50 000 Green Card!

Власники Gren Card мають право:

✅вільно в’їжджати до США та безвізові для Америки країни;
✅здобувати освіту у топових американських університетах;
✅легально працювати або ж займатися власним бізнесом;
✅володіти майном (нерухомість, авто);
✅отримати громадянство США (через 5 років) та відповідні привілеї.

Все, що потрібно — це взяти участь у цій лотереї, — зареєструватися на офіційному сайті DW lottery.

АЛЕ ВІЗЬМІТЬ ДО УВАГИ, що будь-яка помилка в анкеті (неправильно написане слово, друкарська помилка, невідповідне фото) може коштувати ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ  з розіграшу. Читати також:

З 5 жовтня стартує лотерея грін-картки

Я хочу до США: 10 кроків, щоб переїхати (+Відео)

Advance Parole для виїзду зі США тепер видаватимуть на 5 років

США продовжили дію TPS — спеціального статусу захисту для громадян України в Штатах до 2025 рокуСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Ще тиждень залишився для реєстрації в лотереї GREEN CARD — 2025 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *