Що буде, якщо Байден відмовиться від участі у президентських перегонах 2024 року?

Останні дебати президента США Джо Байдена викликали занепокоєння серед демократів та спровокували дискусії щодо можливої заміни кандидата від Демократичної партії на президентських виборах 2024 року. Виступ 81-річного Байдена, який характеризувався хриплим голосом, нечіткими відповідями на ключові питання та неспроможністю спростувати деякі заяви Дональда Трампа, змусив багатьох замислитися над майбутнім демократичного кандидата.

Попри це, представники кампанії Байдена категорично заперечують можливість його відмови від участі у виборах. Сам президент також не виявляє ознак відступу, заявляючи про свою готовність «підійматися після падіння».

Процес заміни кандидата, якби такий сценарій став реальністю, є складним і малоймовірним. Експерти з виборчого права зазначають, що Байден мав би добровільно відмовитися від участі у перегонах, оскільки примусове усунення неможливе.

Найімовірніший час для такого рішення — до або під час з’їзду Демократичної партії, який відбудеться 19 серпня в Чикаго. У разі відмови Байдена, найбільш вірогідною кандидатурою на його заміну вважається віцепрезидентка Камала Гарріс.

Якщо ж демократи не зможуть швидко об’єднатися навколо нового кандидата, це може призвести до нового з’їзду, де делегати голосуватимуть до визначення переможця. Історія знає приклади тривалих та напружених з’їздів, як-от у 1924 році, коли знадобилося 103 тури голосування для визначення кандидата.

Експерти підкреслюють, що заміна кандидата на цьому етапі виборчого процесу є надзвичайно складною і малоймовірною. Проте ця ситуація демонструє важливість гнучкості політичних партій та їхньої здатності реагувати на несподівані виклики в демократичному процесі.

Джерело: CBS News

Читати також:

Дебати Байдена і Трампа: чи варто демократам шукати нового кандидата?

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *