Шокуючі деталі у справі стоматолога, звинуваченого в отруєнні дружини

Нові обставини у гучній справі стоматолога з Колорадо Джеймса Крейга, звинуваченого в убивстві дружини отруєнням, викликають жах. Як свідчить поліцейська детектив Боббі Олсон, Крейг спробував інсценувати самогубство своєї дружини Анджели, попросивши ув’язненого підкинути фальшиві листи.

43-річна Анджела Крейг, мати шістьох дітей, померла в березні 2023 року від отруєння ціанідом та тетрагідрозоліном — речовиною, що міститься в краплях для очей. За даними слідства, перед загадковою смертю дружини Крейг придбав отруту в інтернеті.

Під час слухання у суді Олсон розповіла, що Крейг попросив іншого ув’язненого підкинути листи, нібито написані Анджелою, в його гараж та вантажівку, аби створити враження її суїцидальних намірів. Натомість арештант проігнорував пропозицію Крейга, який обіцяв гроші чи безплатні стоматологічні послуги, і повідомив про це правоохоронців.

Захист Крейга намагається поставити під сумнів слова ув’язненого, стверджуючи про його неправдивість та упередженість детектива Олсон. Однак суддя визнав наявність достатніх доказів для пред’явлення Крейгу нового звинувачення у схилянні до приховування речових доказів.

Раніше стало відомо, що за кілька тижнів до смерті дружини Крейг шукав в інтернеті інформацію про виявлення арсену (миш’яку) під час розтину та способи імітувати серцевий напад. Правоохоронці звинувачують його у замовному вбивстві першого ступеня.

Сусіди сім’ї шоковані жахливим інцидентом. «Я постійно молюся за дітей, які одномоментно втратили обох батьків», — поділилася сусідка Карен Люсеро. Суд над Джеймсом Крейгом розпочнеться 8 серпня.

Джерело: CBS News

Читати також:

Життя на широку ногу: колишня дружина мільйонера найняла кілера, але екс-чоловік відправив її за ґрати

Американка найняла кілера для вбивства чоловіка за 2 мільйони доларів. Чим закінчилася історія?

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *