Сімейна пара застрягла на два місяці в засніженому будиночку в Каліфорнії (+Відео)

Двоє людей і їх собака провели два місяці в пастці у своєму будинку, що був відрізаний від світу лавиною снігу  та поваленими деревами. 

Там вони застрягли  ще на початку грудня. Лише кілька днів тому подружжя вдалося евакуювати. Їм допомогли офіцери California Highway Patrol – поліція штату, яка в основному відповідає за патрулювання доріг. В акції був залучений гелікоптер.

Сімейна пара з Каліфорнії майже два місяці, а точніше з 6 грудня, не могла покинути будинок, розташований у гірській місцевості в окрузі Сьєрра, в далині від інших населених пунктів. Під’їзд до хатинки був засипаний снігом і заблокований деревами, поваленими під час сильної грози. Ситуація стала драматичною, коли запаси їжі почали закінчуватися. Тоді чоловік вирішив викликати допомогу. 

Каліфорнія. Рятувальна операція 

Телефон в офісі шерифа округу Сьєрра задзвонив у вівторок вранці, 1 лютого. Подружжя, що опинилося в хатинці (їхні особисті дані не розголошуються), попросило допомоги для себе та свого собаки. У зв’язку з віддаленим розташуванням будинку та, щоб уникнути прориву лавини з засніжених доріг, було прийнято рішення про евакуацію гелікоптером. До акції приєднався авіапідрозділ California Highway Patrol (CHP). 

На відео, яким поділилися CHP у соціальній мережі Фейсбук, показані кадри з рятувальної операції. Як повідомляють рятувальники, гелікоптер приземлився біля будинку, попри сильний вітер. Служби не надали точного місця розташування будинку, але відомо, що операцію проводив підрозділ шерифа в Доунівілі.

Джерело: www.nbcnews.com, cnn.com
Основне джерело фото: CHP — Valley Division Air Operations

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *