Скандальні зізнання експомічника Трампа: Коен привласнив $60 тис. як компенсацію за невиплачений бонус

У гучній кримінальній справі проти експрезидента США Дональда Трампа з’явились нові шокуючі деталі. Його колишній довірений помічник Майкл Коен зізнався, що вкрав у Trump Organization 60 тисяч доларів через те, що відчув себе обманутим щодо розміру бонусу за 2016 рік.

Це визнання Коен зробив під час свіжих свідчень у суді Нью-Йорка, де розглядається кримінальна справа проти Трампа, йому інкримінують 34 злочини. Допит проходив у напруженій атмосфері запеклих перепитувань з боку захисту Трампа.

Адвокат Тодд Бланш жорстко розкритикував довіру й чесність Коена, який роками був вірним виконавцем усіх забаганок Трампа, перш ніж повернутися проти нього у 2018 році. І дійсно, колишній помічник визнав, що протягом багатьох років був «серійним брехуном» в інтересах Трампа.

Проте ключовим моментом стало саме зізнання Коена про крадіжку грошей в Trump Organization. Цей епізод, на думку обвинувачення, є важливою ланкою у справі проти Трампа, який заперечує всі 34 пункти звинувачення.

Суть справи стосується виплати Коеном 130 тисяч доларів порнозірці Стормі Деніелс за замовчування її короткочасного роману з Трампом 2006 року напередодні його перемоги на виборах 2016-го. За свідченнями, у 2017-му Трамп, вже як президент, особисто підписав 9 чеків на повернення цих грошей Коену, видаючи виплати за гонорари юриста. Насправді ж це було відшкодування витрат на замовчування Деніелс.

Коен визнав, що загалом Трамп виплатив йому 420 тисяч доларів різними траншами. Окрім компенсації Деніелс, були виплати технологічній фірмі за фальшування передвиборчих рейтингів, кошти для покриття податків самого Коена та згаданий «обманутий бонус» у 60 тисяч.

Колишній помічник пояснив, що вкрав частину грошей через роздратування зменшеним бонусом від Трампа, вирішивши таким чином «самокомпенсуватися». За його словами, він двічі особисто обговорював цю схему з Трампом – в Trump Tower і згодом у Білому домі.

57-річний Коен відбув 13,5 місяців тюремного терміну за податкові злочини та порушення виборчого законодавства у зв’язку з виплатами Деніелс. Відтоді він став запеклим критиком Трампа і прагне його засудження. У випадку визнання вини Трампу світить до 4 років в’язниці.

77-річний Трамп натомість заперечує роман із Деніелс і всі обвинувачення. Проте Коен залишається ключовим свідком проти нього у цій скандальній справі.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Колишній адвокат Трампа свідчитиме у суді у справі про виплати порноактрисі

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *