SpaceX запустила на орбіту ще 56 інтернет-супутників Starlink

Американська компанія SpaceX запустила важку ракету-носій Falcon 9 із черговою партією мінісупутників для орбітального угрупування глобальної мережі Starlink.

Про це повідомляється в Twitter компанії.

«Рапортуємо — пуск 56 супутників Starlink підтверджений», — йдеться у публікації.

Запуск відбувся в четвер о 04:32 за часом Східного узбережжя США зі стартового комплексу на мисі Канаверал у Флориді. Через 19 хвилин після старту супутники Starlink відокремилися від другого ступеня ракети і вийшли на штатну орбіту.

Трансляція запуску велася на YouTube-каналі SpaceX.

У компанії вже підтвердили виведення інтернет-супутників на орбіту. Перший багаторазовий ступінь ракети здійснив керований спуск на плавучу платформу в Атлантичному океані приблизно через 9 хвилин після запуску. Цей ступінь використовувався при запусках вже вдев’яте.

З огляду на нинішній запуск SpaceX вивела на орбіту вже близько 3800. супутників Starlink. Частина вийшла з ладу чи зійшла з орбіти. Майже 3500 апаратів залишаються на орбіті в робочому стані.

В цей час компанія є найбільшим супутниковим оператором у світі. Інтернет від Starlink доступний користувачам у 44 країнах, у тому числі в Північній Америці, Європі, Далекому Сході та в Австралії.


Світлина: SpaceX

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “SpaceX запустила на орбіту ще 56 інтернет-супутників Starlink

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *