Співачка Шер та актриса Кетрін Винник публічно підтримали Україну

Відома співачка Шер у своїх соціальних мережах висловилася щодо ситуації між Росією та Україною.

Співачка Шер публічно підтримала Україну після того, як стало відомо, що президент Росії Володимир Путін визнав незалежність «Л/ДНР».

Шер заявила, що Путін, якщо випаде шанс, «проковтне суверенні країни», щоб воскресити СРСР.

Про це вона написала на особистій сторінці у Twitter.

Також Шер пояснила, чому для Америки важлива Україна.

«Чому Україна важлива для США? Путін деспот, який знищує героїв, і, якщо випаде шанс, поглине всі суверенні країни, поки не воскресить СРСР. Європа виявиться маленькою та незахищеною. Росія, Китай, Саудівська Аравія хочуть перемогти нас. І бачать чудову нагоду. Вони сіють ненависть, розподіл, слабкість», – написала артистка.

Ще одна популярна американська актриса та зірка серіалу «Вікінги» Кетрін Винник також опублікувала у своєму Instagram нові фотографії та висловила свою підтримку Україні.


44-річна жінка цього разу розмістила знімок, зроблений у вишиванці.

У Instagram Винник поділилася своїм знімком із підписом «Stan by Ukraine» (“Підтримую Україну»), – так доповнила Винник.

Нагадаємо, за останні 2 дні майже 100 тисяч жителів Донбасу виїхали до Росії. Влада РФ заявляє, що потік біженців з Донецької та Луганської областей України посилюється з кожним днем — у Росії вже відкрили понад двісті тимчасових таборів для переселенців.

Своєю чергою, 23 лютого в МЗС України оголосили рекомендацію усім своїм громадянам негайно виїхати із Росії.
News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *