Сполучені Штати: число іноземних студентів знову зростає

Цієї осені у Сполучених Штатах спостерігається збільшення кількості іноземних студентів.


Згідно з опитуванням, опублікованим у понеділок, 16 листопада, кількість міжнародних студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах США знову зростає, після різкого падіння кількості студентів-іноземців у 2020-2021 навчальному році, що відбулося на тлі пандемії COVID-19.

Протягом останніх 70 років кількість студентів із-за кордону в американських коледжах та університетах неухильно зростала, з приблизно 25 000 студентів у 1948-1949 роках до понад 1 мільйона в останні роки”, — ці висновки були опубліковані Інститутом міжнародної освіти США (IIE) на замовлення Державного департаменту США. Опитування охопило понад 680 вищих навчальних закладів країни.Зниження рівня кількості міжнародних студентів пов’язане з пандемією


Через закриття кордонів, скасування авіарейсів та інші проблеми глобальної мобільності у 2020-2021 навчальному році кількість іноземних студентів скоротилася на 15% у порівнянні з попереднім роком і склала близько 914 000 осіб. (Ця кількість включає також студентів, які навчаються онлайн у школах США, як і у кампусі, так і з-за кордону).

Зниження було викликано меншою кількістю студентів, які вперше приїхали з-за кордону: кількість нових іноземних студентів скоротилася більш ніж на 46% у порівнянні з показником 2019-2020 навчального року.


Результати опитування були опубліковані до Тижня міжнародної освіти, який проходить у США з 15 по 19 листопада.Цього тижня посольство США в Україні проведе низку заходів, присвячених навчанню за кордоном, повідомило відомство у соцмережах.

Попри зниження, іноземні студенти становили 5% усіх тих, хто навчається у вищих навчальних закладах США, додавши в казну понад 39 мільярдів доларів до національної економіки у 2020 році.

Вплив на американських студентів, які навчаються за кордоном, був ще більш серйозним. Навесні 2020 року коледжі закрили свої закордонні програми та вивезли додому понад 50 000 студентів через закриття кордонів і поширення вірусу. Потім літні програми зруйнувалися, впавши на 99%.

Метью Луссенхоп, виконувач обов’язків помічника секретаря Бюро з питань освіти та культури Держдепартаменту, сказав під час пресконференції, що пандемія негативно вплинула на міжнародну освіту та мобільність студентів у всьому світі, і Сполучені Штати не є винятком”, — сказав Луссенхоп.

Опитування «Відкритих дверей» охопило близько 3000 коледжів та університетів у Сполучених Штатах.Більша частина всіх іноземних студентів прибули з Китаю чи Індії

Цієї осені дані меншої групи університетів вказують на невелике зростання кількості іноземних студентів із загальним збільшенням на 4%.

Деякі чиновники сказали, що налаштовані оптимістично. Ентоні Бейлі, віцепрезидент зі стратегічних і глобальних ініціатив Університету Південної Каліфорнії — однієї зі шкіл США з найбільшою кількістю іноземних студентів, в якій навчається 15 000 осіб у 2020-2021 навчальному році — написав у електронному листі, що школа «стала свідком перспективного відновлення навчання восени 2021 року від торішнього впливу COVID-19». За його словами, кількість іноземних студентів там зросла майже на 13% у порівнянні з осінню 2020 року. 

“Коледжі та університети залишалися відкритими перед викликами COVID-19 і добре підготовлені до того, що нас чекає попереду”, – сказав виконавчий директор IIE Аллан Е. Гудман.News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *