Сполучені Штати стали лідером за обсягом допомоги Україні

Завдяки наданій міжнародній допомозі від початку конфлікту у лютому США стали найбільшим союзником України.

Про це йдеться на сайті Кільського інституту світової економіки.

Згідно з даними Ukraine Support Tracker, новою базою даних державної підтримки України, складеною дослідниками Кільського інституту світової економіки, у період з 24 лютого по 27 березня США надали Україні суму, еквівалентну 7,6 мільярда євро, що зробило Вашингтон найбільшим союзником Києва.

Цікаво, що американська військова допомога перевищує гуманітарну на 1,2 мільярда євро.

На другому місці за обсягом допомоги Україні – Польща (1 мільярд євро), на третьому – Великобританія (0,7 мільярда євро).

Замикають першу п’ятірку Німеччина (0,5 мільярда євро) та Франція (0,4 мільярда євро).
Загальна частка всіх країн Європейського союзу становить 2,9 мільярда євро, плюс 1,4 мільярда євро від інститутів ЄС та 2 мільярди євро від Європейського інвестиційного банку. Великобританія, Канада та Японія пообіцяли допомогу на загальну суму 1 мільярд євро.

Повідомляється, що Ukraine Support Tracker систематично відстежує масштаб допомоги від 31 країни, зокрема держав ЄС та інших членів G7, яку вони пообіцяли Україні після російського вторгнення 24 лютого 2022 року. Трекер охоплює загальнодоступну інформацію про військову, фінансову та гуманітарну підтримку.


Раніше президент США Джо Байден повідомив, що провів телефонну розмову з главою України Володимиром Зеленським, під час якої анонсував новий пакет військової допомоги Києву.Світлина: фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Сполучені Штати стали лідером за обсягом допомоги Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *