Последние новости
США хочуть спростити отримання віз високоосвіченим росіянам

Країна-агресор РФ залишиться без інтелектуального потенціалу.

Адміністрація президента США Джо Байдена має намір скасувати деякі візові вимоги для високоосвічених росіян, які хочуть приїхати до США, щоб переманити у РФ її найкращих новаторів.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела.

Одна з пропозицій полягає в тому, щоб скасувати правило, згідно з яким російські фахівці, які подають заяву на отримання робочої візи, вже повинні мати роботодавця. Таке спрощення буде застосовуватися до громадян Росії, які отримали ступінь магістра або доктора наук у галузі технологій, інженерії чи математики у США або за кордоном.

Представник Ради національної безпеки при Білому домі підтвердив, що мета такого кроку полягає в тому, щоб послабити високотехнологічні ресурси країни-агресора у короткостроковій перспективі та підірвати інноваційну базу Росії у довгостроковій перспективі, а також принести користь економіці та національній безпеці США.

Зокрема, адміністрація Байдена хоче полегшити переїзд до США росіянам, які мають досвід роботи з напівпровідниками, космічними технологіями, кібербезпекою, передовим виробництвом, передовими обчисленнями, ядерною інженерією, штучним інтелектом, технологіями ракетних двигунів та іншими спеціалізованими науковими галузями.

Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну та запровадження жорстких санкцій проти країни-агресора тисячі росіян виїхали з країни.

Світлина: ілюстративне фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “США хочуть спростити отримання віз високоосвіченим росіянам

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *