США нададуть Україні 100 млн доларів на посилення цивільної безпеки

Сполучені Штати Америки додатково нададуть Україні 100 мільйонів доларів на посилення громадянської безпеки.

Про це повідомив у Twitter держсекретар США Ентоні Блінкен.

«США нададуть додаткові 100 мільйонів доларів у вигляді допомоги цивільному населенню, включаючи бронетехніку та обладнання для української Державної прикордонної служби та Національної поліції, які перебувають на передовій, рятуючи та захищаючи мирних жителів від жорстокого нападу Путіна», — написав Блінкен.

Нагадаємо, раніше Байден заявив, що США готові надати Україні 1 млрд доларів допомоги, а також розмістити до 100 тисяч біженців.

26 березня у Польщі відбулася зустріч Байдена з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та міністром оборони України Олексієм Рєзніковим, де вони обговорили об’єднання зусиль західних країн на підтримку України.


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *