США нададуть Україні нові протикорабельні ракети

Сполучені Штати після кількох тижнів запитів погодилися надати Україні протикорабельні ракети та інше озброєння для берегової оборони.

Про це повідомляє New York Times із посиланням на американських чиновників.

Сполучені Штати відповіли на запит України, заявлений кілька тижнів тому, додавши озброєння для берегової оборони в пакет військової допомоги вартістю 800 мільйонів доларів, що був оголошений цього тижня.


В середу, 13 квітня високопосадовці Пентагону під час закритої зустрічі попросили американських військових підрядників розробити пропозиції щодо додаткових протикорабельних ракет, які США могли б надати українцям або американським союзникам.

Український удар по «Москві», флагману Чорноморського флоту Росії, був яскравою демонстрацією потужності протикорабельних ракет, запущених з узбережжя», — сказав високопосадовець Міноборони США, додавши, що запит України на більшу кількість зброї такого типу був «цілком очікуваним».

Нагадаємо, раніше в США заявили, що готові розглянути можливість передачі Україні ракет середньої дальності для завдання ударів по російських аеродромах.Світлина: ілюстративне фото, inforesist.org

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *