США надали Україні $4,5 мільярда для виплати пенсій та зарплат

22 листопада, США надали Україні $4,5 млрд як додаткову пряму бюджетну підтримку.

Про це заявила міністр фінансів країни Джанет Єллен«, — повідомляє пресслужба Мінфіну США.

Куди будуть направлені кошти


Кошти будуть спрямовані на зміцнення економічної стабільності України та підтримку ключових послуг, включаючи виплати зарплат працівникам лікарень, урядовцям та вчителям. Також допомога піде на виплати соціальної допомоги людям похилого віку.

За словами Єллен, кошти почнуть перераховуватися Києву в наступні тижні.

«Ми закликаємо решту донорів нарощувати та прискорювати допомогу Україні. На додаток до надання економічної підтримки, міністерство фінансів і уряд США продовжить використовувати весь інструмен, включаючи нашу історичну санкційну коаліцію, щоб послабити військову машину Кремля», — заявила міністр фінансів США.

Ці виплати доведуть загальну суму прямої бюджетної підтримки України до $13 млрд, причому все у вигляді грантів.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *