Последние новости
США надіслали в Україну майже мільйон доз вакцини Pfizer-BioNTech

Уряд Сполучених Штатів Америки передав Україні майже мільйон доз вакцини Pfizer проти COVID-19 через глобальний фонд COVAX.

Про це посольство США повідомило у Твіттері.

«Уряд США передав Україні ще майже мільйон доз вакцини Pfizer проти COVID-19. Постачання відбулося в рамах ЮНІСЕФ через глобальний фонд COVAX, що є частиною глобальної допомоги у забезпеченні українців важливим захистом від хвороби, особливо при поширенні штаму Омікрон», — йдеться у повідомленні.

Загалом за програмою COVAX у всьому світі було передано близько 987 мільйонів доз вакцини для 144 країн. З них близько 681 млн доз відправили до 90 країн, що розвиваються. Водночас близько 30 країн, включаючи Конго та Нігерію, використали менше половини переданих ним доз.

Також у грудні 2021 року стало відомо, що низка бідних країн відмовилася від більш ніж 100 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу. Основна причина відмови – короткий термін зберігання вакцин.

Спочатку виробник Pfizer вимагав, щоб вакцину зберігали у спеціальному температурному режимі від мінус 60 до мінус 80 градусів за Цельсієм. Пізніше компанія дозволила зберігати нерозведений препарат за температури від +2°C до +8°C протягом місяця.

Фото: twitter.com/USEmbassyKyiv

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *