Последние новости
США передадуть Україні 23 патрульні катери компанії Metal Shark

У компанії зазначили, що судна потрібні українським військовим для захисту берегової лінії, портів та річок.

Американська компанія зі штату Луїзіана повідомила, що США передадуть 23 патрульні катери їхнього виробництва.

Про це повідомляє сайт виробника Metal Shark.

У рамках нового пакету допомоги Україні Сполучені Штати передадуть патрульні катери для захисту берегової лінії, портів та річок. Перше постачання міститиме 6 катерів.

Повідомляється, що на корабельні Metal Shark вже повним ходом йде виробництво інших 17 суден для України:

10 патрульних суден Defiant з кермовою рубкою;
4 патрульних катерів Defiant із центральною консоллю;
3 катери Fearless — це високоефективні катери-переховавачі.

Повідомляється також, що кожне судно буде оптимізовано спеціально для місії в Україні.

Metal Shark – це багатопрофільна суднобудівна компанія, що спеціалізується на проєктуванні та будівництві зварних алюмінієвих та сталевих суден завдовжки від 16 футів (4,8 метра) до понад 300 футів (майже 100 метрів) для оборонних, правоохоронних органів та комерційних операторів. Основними клієнтами є ВМС Сполучених Штатів, Корпус морської піхоти, берегова охорона, ВПС, армія, іноземні війська, правоохоронні органи, пожежні підрозділи, оператори пасажирських суден, асоціації пілотів, оператори буксирних човнів та інші клієнти по всьому світу. Завдяки трьом повністю автономним суднобудівним об’єктам в Алабамі та Луїзіані (США), а також спеціальному інженерному об’єкту в Хорватії, понад 500 співробітників Metal Shark виготовляють понад 200 суден на рік.

Нагадаємо, віцеадмірал ВМС України Неїжпапа заявив, що в Україні створюють річкову бойову флотилію. Перший дивізіон уже функціонує у Києві. Човни будуються та поставляються в рамках довгострокової зовнішньополітичної стратегії, що розроблялася протягом багатьох років, але останні події в Україні спричинили прискорення термінів. В результаті судна почнуть відправлятися негайно.

Раніше у Пентагоні високо оцінили застосування HIMARS бійцями ЗСУ. Тому незабаром українська армія отримає ще чотири установки.


Світлина: сайт виробника Metal Shark

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *