США передали прикордонникам України 40 позашляховиків для патрулювання (+ФОТО, ВІДЕО)

США передали Державній прикордонній службі України 40 повнопривідних вантажівок Mitsubishi.

Про це йдеться у повідомленні посольства США у соціальній мережі Фейсбук. 

 «Сполучені Штати продовжують підтримувати Україну в її зусиллях щодо зміцнення миру та безпеки. 4 лютого 2022 року Відділ технічної допомоги правоохоронним органам України (INL) Посольства США в Києві передав ДПСУ сорок повнопривідних вантажівок Mitsubishi. Ця техніка є частиною пакету невідкладної допомоги ДПСУ у розмірі 20 мільйонів доларів США і допоможе у виконанні життєво важливих правоохоронних функцій у відповідь на агресію Росії. Ці позашляховики будуть використовуватись співробітниками ДПСУ для патрулювання величезних, важкодоступних прикордонних районів», — зазначили у посольстві. 

Зазначається, що ця техніка — частина пакету невідкладної допомоги прикордонникам у розмірі 20 млн доларів США.

Повідомляється, що ця допомога INL для ДПСУ містить також інші транспортні засоби, переносні споруди, радіозв’язки, засоби індивідуального захисту, намети та інше обладнання.  

Світлина: Facebook/usdos.ukraine

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *