США прискорять виробництво систем Stinger та Javelin

Міністерство оборони США планує прискорити виробництво зенітних ракет Stinger та протитанкових ракет Javelin.

Це пов’язано з продовженням постачання озброєнь Україні, — повідомляє CNN.

Згідно зі списком потреб Київ потребує щодня по 500 систем Stinger і, відповідно, таку ж кількість Javelin. До 7 березня Україна отримала вже близько 17000 протитанкових та 2000 зенітних ракет. З того часу кількість поставок збільшилася.

Раніше виробничу лінію Stinger було перезапущено для виконання замовлення продажів за кордон. За словами представника Пентагону Джесіки Максвелл, щоб зберегти виробництво в належному темпі, з генпідрядником розглядаються кілька варіантів збільшення виробничих потужностей та скорочення термінів виробництва.

Джессіка Максвел також повідомила, що для підтримки ефективної роботи розглядаються кілька виробничих потужностей. Серед можливих рішень — найми додаткових робітників, а також заміна застарілих деталей обладнання.
Щодо ракет Javelin, які виробляє компанія Lockheed Martin, їх виробництво може перевищити 6000 одиниць на рік починаючи з 2022 року.

Раніше про те, що США можуть наростити виробництво протитанкових ракетних комплексів Javelin та ПЗРК Stinger, повідомив помічник міністра Сухопутних військ США з питань закупівель, логістики та технологій Дуглас Буш, додавши, що ці питання розглядаються прямо зараз.

Тим часом США готуються прийняти рекордний за обсягом оборонний бюджет розміром $813 млрд на 2023 фінансовий рік, що розпочнеться 1 жовтня поточного року.Світлина: джавеліни, фото — mil.gov.ua

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *