США скасували вимогу здавати ПЛР-тест на COVID для в’їзду

У США скасували вимогу щодо пред’явлення негативного результату тесту ПЛР на COVID-19 або документів про одужання для всіх авіапасажирів.

Влада може переглянути рішення, якщо ситуація щодо коронавірусу погіршиться», — передає ресурс CDC.

Центри контролю та профілактики захворювань США (CDC) з 12 червня скасували для всіх авіапасажирів вимогу про пред’явлення негативного результату тесту на COVID-19 або документів про одужання від COVID-19 перед посадкою на рейс до Сполучених Штатів.

«Пандемія COVID-19 перейшла в нову фазу завдяки широкому впровадженню високоефективних вакцин проти COVID-19, доступності ефективної терапії та досягненню високих показників імунітету, сформованого вакцинами та захворюваністю серед населення у Сполучених Штатах. Все це сприяло зниженню ризику ускладнень при захворюванні та легкому перебігу», — йдеться у повідомленні центрів.

При цьому CDC, як і раніше, рекомендують пасажирам, які відправляються до США, пройти тестування на поточний варіант інфекції якомога ближче до дати вильоту (не більше ніж за три дні) і не подорожувати, якщо вони хворі.

«CDC продовжують вивчати останні наукові дані та стан пандемії та переглянуть необхідність тестування, якщо ситуація зміниться», — наголошується в повідомленні.

США запровадили правила, які вимагають від авіапасажирів пред’явити негативний результат протягом трьох днів перед польотом або надати докази недавнього одужання від вірусу у січні 2021 року. У грудні минулого року правила були жорсткішими: негативний тест потрібно було здати не пізніше, ніж за 24 години до польоту.

Великобританія та Канада анулювали вимоги щодо тестів на COVID-19 для поїздок ще у березні цього року. Туреччина скасувала ПЛР-тести для авіапасажирів із 1 червня, Італія ще раніше.

Президент Асоціації подорожей США Роджер Доу заявив, що зміна політики щодо тестування на короновірус прискорить відновлення туристичної індустрії США, а Міжнародна асоціація повітряного транспорту заявила, що це хороша новина, оскільки скасовується неефективний захід. Авіакомпанія Virgin Atlantic також підтримає відновлення трансатлантичних подорожей цього літа.

Згідно з дослідженням Асоціації подорожей США, скасування вимоги про тестування, ймовірно, залучить до США цього року додатково 5,4 млн відвідувачів, що збільшить витрати на подорожі на 12%.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *