США скористаються зниженням цін на нафту для купівлі сировини у резерви

Міністерство енергетики США оголосило про придбання 3 млн барелів нафти в стратегічні резерви. Як зазначається в повідомленні Міненерго, це завдяки можливості купити нафту дешевше, ніж її було продано раніше із резервів – у середньому по $96 за барель.

«Управління нафтових резервів міністерства енергетики США оголосило, що розпочне викуп сирої нафти для стратегічного нафтового резерву. Цей викуп — можливість забезпечити вигідну угоду для американських платників податків, викупивши нафту за нижчою ціною, ніж середня ціна продажу 96 доларів за барель, а також зміцнити енергетичну безпеку», — повідомляється в заяві на сайті Міненерго.

Вартість нафти марки Brent 16 грудня становила $77,16 за барель. 3 млн барелів, що купуються в резерви, становлять 15% від середньої кількості нафти, яка споживалася США щодня у 2021 році.

Президент США Джо Байден прийняв у жовтні рішення про продаж зі стратегічних резервів країни 15 млн барелів, після чого їх розмір впав нижче 400 млн барелів вперше з 1984 року. Така міра прийнята за рішенням ОПЕК скоротити нафтовидобуток на 2 млн барелів на добу, попри тиск з боку США проти такого заходу.

Міністр енергетики Дженніфер Гранхолм пообіцяла у травні, що процес закупівлі нафти з ринку співпадатиме з нижчими цінами на сировину. Президент США прогнозував, що до кінця року країна видобуватиме 1 млн барелів на день і продовжить закупівлю нафти для поповнення стратегічного нафтового резерву за зниження цін до $70 за барель.

Міненерго США на початку грудня знизило прогноз ціни Brent на 2022 рік із $72 до $70 за барель. При цьому у відомстві очікували, що ціни на нафту цієї марки становитимуть у першому кварталі 2023 року $73 за барель.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “США скористаються зниженням цін на нафту для купівлі сировини у резерви

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *