Последние новости
США та Австралія переводять дипломатів зі Львова до Польщі

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що американських дипломатів переводять зі Львова до Польщі. Принаймні вони там ночуватимуть.

Про це він заявив на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter. За його словами, дипломати регулярно повертатимуться з Польщі до Львова, щоб виконувати свою роботу.

Нагадаємо, 13 лютого дипломатичні співробітники посольства Сполучених штатів Америки, що лишилися в Україні після хвилі евакуації, переїхали з Києва працювати до Львова.

Крім того, міністерство закордонних справ Австралії також зважилося на такий крок. Воно вирішило закрити посольство у Львові, а дипломатів відправити до Польщі та Румунії. Також країна вкотре закликала своїх громадян залишити територію України.

На Сході України окупація

Путін вводить російські війська до України після визнання «ДНР» та «ЛНР». Президент Росії Володимир Путін віддав наказ про розміщення військ у двох окупованих регіонах на сході України після визнання їхньої незалежності в понеділок, що посилило кризу, яка, як побоюється Захід, може призвести до великої війни.

Фото: pixabay.com

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *