США та ЄС припинили постачати до Росії долари та євро у формі готівки

7 березня США та ЄС припинили постачати до Росії долари та євро готівкою. Тепер в РФ готівку можна купити лише на чорному ринку.

Виняток становить лише, якщо «це необхідно для особистого використання фізичними особами, що подорожують до Росії, або найближчим членам їхніх сімей, що подорожують із ними», — передають у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

На «чорному» ринку різниця між реальним та офіційним курсом рубля становить 35%.

Напередодні Рада Євросоюзу опублікувала рішення про заборону ввозити в Росію банкноти євро. ЄС заборонив своїм фізичним і юридичним особам продавати, виставляти, передавати або вивозити банкноти євро в РФ або направляти їх будь-яким чином для використання на території Росії.

Не заборонили ввозити зі собою готівку туристам.

Зазначимо, за даними агрегатора profinance.ru, увечері у понеділок курс рубля опустився на міжнародному валютному ринку нижче 150 рублів за 1 долар та 164 рублів за 1 євро.

Станом на 7 березня міжнародні платіжні системи Visa та Mastercard оголосили про припинення своєї діяльності в Росії та 113 компаній відомих брендів вийшли з російського ринку через військове вторгнення РФ в Україну.

Загалом 213 компаній повністю або частково припинили співпрацю з російськими партнерами.


 
Світлина: ілюстративне фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *