США та Велика Британія наголошують на безперервній підтримці України у протистоянні з Росією

Держсекретар США Ентоні Блінкен в інтерв’ю телеканалу CBS News висловив впевненість, що Україна здатна ефективно стримувати російську агресію на східному фронті, зберігати контроль над ситуацією в Чорному морі та завдавати ударів по окупаційних силах, зокрема в Криму.

Попри останні успіхи російських військ та затримки у погодженні чергових траншів військової допомоги від Вашингтона, Блінкен запевнив, що США жодним чином не відступають та продовжують робити все можливе для якнайшвидшої відправки озброєнь в Україну.

«Ми нікуди не йдемо, так само як і близько 50 інших країн, що підтримують Україну. Це триватиме. І якщо Путін думає, що він витривалий більше, ніж Україна та її союзники, він помиляється», — наголосив глава Держдепартаменту.

Міністр закордонних справ Великої Британії Дейвід Кемерон також прокоментував ситуацію під Харковом, де російські війська останнім часом досягли локальних успіхів у наступі. За його словами, хоча узгодження нового пакету американської допомоги Україні та затрималось, але тепер це змінить розклад сил на полі бою.

Раніше під час візиту до Києва Кемерон пообіцяв, що його країна надаватиме Україні щороку військової допомоги на 3 мільярди фунтів стерлінгів, наскільки це буде необхідно.

Таким чином, керівництво США та Великобританії продовжують запевняти у непохитній підтримці боротьби України проти російського вторгнення попри локальні тактичні успіхи агресора. Наступні транші зброї та фінансової допомоги мають допомогти Україні втримати оборону та не дозволити окупантам захопити нові території.

Джерело: DW

Читати також:

Остін і Пісторіус обговорили ситуацію в Україні та Індо-Тихоокеанському регіоні

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *