Последние новости
США та Великобританія розроблять альтернативу GPS

США та Великобританія шукають альтернативи супутникової системи навігації GPS через можливі загрози з боку РФ.

Про це повідомляє AW Journal.

Міністр з питань оборонних закупівель Великобританії Джеремі Квін повідомив в інтерв’ю виданню The Times, що Лондон уважно відстежує загрозу втручання у роботу супутників з боку спеціальних служб РФ.

Зазначається, що Лондон розглядає можливість створення системи супутникової навігації, зокрема на платформі британської OneWeb та американської NextNav. Виконавчий директор NextNav Ганеш Паттабіраман заявив, що сигнал NexNav у 100 000 разів сильніший за сигнал GPS, тому їх складніше буде заглушити й вони більш ефективні в міському середовищі.

«Ми працюємо з федеральним урядом США і намагаємося створити запасну систему, альтернативну GPS, яка зараз перебуває під загрозою атак з Росії», — заявив він.

У департаменті бізнесу, енергетики та промислової стратегії уряду Великобританії повідомили, що влада розглядає «низку варіантів посилення безпеки» країни, у тому числі альтернативи GPS, які не передбачають використання супутників.


Світлина: elements.envato.com

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *