США виділять 13,6 млрд доларів на допомогу Україні та союзникам у Європі

Лідери Конгресу досягли двопартійної домовленості щодо виділення 13,6 млрд доларів на допомогу Україні та європейським союзникам.

«Минулого тижня президент Джо Байден запросив 10 мільярдів доларів на військову, гуманітарну та економічну допомогу, а підтримка демократів і республіканців була настільки стійкою, що ця цифра зросла до 12 мільярдів доларів у понеділок і 13,6 мільярда доларів лише на день пізніше», — інформує Associated Press.

«Ми збираємося підтримати наших союзників проти тиранії, гноблення, насильницьких актів підпорядкування», — заявив Байден у Білому домі.

Очікується, що це виділення розглянуть у Сенаті до кінця цього тижня.

З цієї суми понад 4 мільярди доларів отримає Україна та країни Східної Європи для розв’язання проблем з 2 мільйонами біженців з території України, що охоплена війною.

Ще 6,7 мільярда доларів буде виділено військову допомогу Україні та союзникам США, розміщення американських військ в східному регіоні ЄС, а також на економічну допомогу по забезпеченню економічних санкцій проти Росії.


Foto: AP/Scanpix/LETA

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “США виділять 13,6 млрд доларів на допомогу Україні та союзникам у Європі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *