Последние новости
США виділять Україні додаткову фінансову підтримку в розмірі $1 млрд

Уряд США запропонував Україні кредитні гарантії на суму до $1 млрд для підтримки програми економічних реформ та продовження взаємодії з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Окрім того, Експортно-імпортний банк США має намір виділити до $3 млрд для сприяння закупівлі товарів і послуг США для проєктів в Україні.

Про це йдеться у заяві держсекретаря США Ентоні Блінкена на сайті відомства. 

Вашингтон надає гарантії для зміцнення економіки України та підтримки програми реформ.

Наша пропозиція у поєднанні з міцним партнерством між Україною, МВФ, іншими міжнародними фінансовими інститутами, G7 та іншими двосторонніми донорами зміцнить здатність України забезпечувати економічну стабільність, зростання та процвітання свого народу перед дестабілізаційною поведінкою Росії. Уряд США пропонує Україні гарантію суверенної позики в розмірі до $1 млрд для підтримки програми економічних реформ і подальшої співпраці з МВФ”, – наголошується в заяві.

Держсекретар США нагадав, що протягом 2014-2016 років Вашингтон надав Україні три окремі суверенні гарантії за кредитами по $1 млрд. В Держдепартаменті наголошують, що це допомогло стабілізувати економіку України в умовах агресії та тиску з боку Росії.  

Блінкен додав, що, починаючи з 2014 року, США також виділили Україні понад $2 млрд на розвиток. Паралельно уряд США заохочував комерційну участь американських компаній в економіці України.

Водночас Експортно-імпортний банк США планує виділити до $3 млрд для полегшення закупівлі американських товарів та послуг для реалізації проєктів в Україні. А Корпорація США з фінансування міжнародного розвитку має інвестиційний портфель в Україні на близько $800 млн, розподілений між проєктами.

Ми вивчаємо додаткові способи підтримки України та її народу та продовжимо працювати з Конгресом над просуванням цих зусиль”, – наголосив Блінкен.Світлина: стокове фото 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *