США виділять Україні військову допомогу на $300 млн

Про це свідчить текст законопроєкту у вівторок, 7 грудня.

Профільний комітет Палати представників конгресу США затвердив проєкт фінансування оборонного значення на 2022 рік. Серед іншого, в документі передбачено виділення 300 млн доларів військової допомоги Україні в рамках програми USAI, яка забезпечує сприяння та підтримку ЗСУ.

Крім того, $150 млн пропонується виділити на ініціативу забезпечення безпеки Балтійського регіону.

Усього законопроєкт передбачає виділення 4 млрд доларів на Європейську ініціативу зі стримування Росії – статтю видатків збільшили майже на 570 млн доларів, ніж на початку року запрошував Білий дім.

Загальний розмір оборонного бюджету, як передбачається, становитиме $770 млрд.

У сенаті США продовжується активне обговорення проєкту. Сенатори-республіканці незадоволені тим, що низка запропонованих ними поправок не виноситься на голосування. Без підтримки хоча б частини республіканців демократи, які мають у сенаті більшість місць, не можуть завершити процедуру затвердження оборонного бюджету.Фото: Pixabay

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “США виділять Україні військову допомогу на $300 млн

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *