США відкривають кордони для біженців, які рятуються від російської агресії

Сполучені Штати відкривають кордони для 100 000 біженців з охопленої війною України та інших осіб, які «рятуються від російської агресії».

Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

«Хоча ми очікуємо, що багато українців віддадуть перевагу залишитися в Європі поруч із сім’єю та своїми будинками в Україні, сьогодні Сполучені Штати оголошують про плани прийняти до 100 000 українців та інших осіб, які рятуються від російської агресії, використовуючи весь спектр законних шляхів, включаючи американську програму прийому біженців. Зокрема, ми працюємо над розширенням та розробкою нових програм з акцентом на прийом українців, які мають членів сім’ї у США», — йдеться в офіційній заяві.

Крім того, адміністрація президента Джо Байдена виділяє додатковий 1 мільярд доларів на гуманітарну допомогу тим, хто постраждав від війни в Україні. Це фінансування піде на продовольство, дах, чисту воду, медикаменти та інші форми допомоги нужденним вимушеним переселенцям.

За даними ООН на 23 березня, з України виїхали понад 3,6 мільйона людей, з них:


— у Польщу — 2173944;

— у Румунію — 563519;

— у Молдавію — 374059;

— в Угорщину — 330877;

— до Росії — 271254;

— у Словаччину — 260244.


Понад половина дітей України стали біженцями. За даними дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, з початку війни з 7,5 мільйона неповнолітніх країну залишили 1,8 мільйона дітей, ще 2,5 мільйона залишили свої будинки та стали біженцями всередині України.

«Війна викликала одне з найшвидших великомасштабних переміщень дітей з часів Другої світової. Це похмура тенденція, яка позначиться і на наступних поколіннях. Безпека дітей, їх добробут та доступ до основних послуг перебувають під загрозою через безперервне жахливе насильство», — заявила виконавчий директор ЮНІСЕФ Катрін Рассел на своєму обліковому записі в соціальній мережі Твіттер.


Світлина: відкриті соціальні мережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

3 thoughts on “США відкривають кордони для біженців, які рятуються від російської агресії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *