США внесли AliExpress і WeChat до «чорного списку» піратських ринків

AliExpress, WeChat та інші китайські компанії потрапили до «чорного списку» піратських ринків Сполучених штатів.

У четвер, 17 лютого у торговому представництві Штатів китайські платформи звинуватили у продажу контрафакту та сприянні у підробці торгових знаків.

До списку компаній, які влада США визнає піратськими платформами, потрапили 42 онлайн та 35 фізичних ринків, сказано у заяві торговельного представництва США», — пише CNBC.

Влада США звинуватила платформи в торгівлі контрафактними товарами, сприяння у підробці товарних знаків та порушення захисту авторських прав.

«Глобальна торгівля контрафактними та піратськими товарами підриває творчий потенціал США та завдає збитків американським робітникам», – сказала торговий представник США Кетрін Тай.

У китайському МЗС назвали рішення США політизованим і закликали припинити прив’язувати до політики торговельно-економічні відносини між країнами.

Крім AliExpress і WeChat, у «чорному списку» торгового представництва США присутні китайські Baidu, Pinduoduo, Taobao, а також російська соціальна мережа VK і сайт Rutracker.


Фото на обкладинці: Shutterstock

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *