Последние новости
США закликають своїх громадян негайно залишити Україну

Посольство США в Україні зробило заяву.

Про це повідомляє Посольство США в Україні.

«Ситуація з безпекою по всій Україні залишається жорстокою і непередбачуваною через військові атаки Росії, активні бойові дії в країні та невизначені умови безпеки. Посольство США закликає громадян США не в’їжджати в Україну, а тих, хто перебуває в Україні, негайно залишити країну, використовуючи окремі варіанти наземного транспорту, якщо це безпечно», — йдеться у повідомленні.

Також у посольстві просять американців уникати масових зібраннь та організованих заходів, оскільки вони можуть стати мішенню для російських військових у будь-якій точці України, включаючи західні регіони.

Крім того, в американському дипломатичному відомстві було опубліковано інструкцію на випадок ракетного обстрілу. Там говориться таке:

1. Якщо ви чуєте гучний вибух або вмикаються сирени, негайно шукайте укриття. Якщо ви перебуваєте в будинку чи в будівлі, перейдіть на нижній рівень конструкції з найменшою кількістю зовнішніх стін, вікон та отворів;

2. Якщо ви знаходитесь на вулиці, негайно шукайте укриття міцної конструкції; якщо це неможливо, ляжте і закрийте голову руками;

3. Майте на увазі, що навіть якщо ракета або дрон, що летить, будуть перехоплені, уламки що падають становлять значний ризик для життя та здоров’я людей;

4. Після обстрілу тримайтеся якомога далі від будь-яких уламків і слідкуйте за офіційними вказівками в основних агентствах новин.


«Ситуація з безпекою на всій території України є вкрай нестабільною, і умови можуть погіршитися без попередження. Громадяни США повинні зберігати пильність і робити відповідні кроки для підвищення своєї поінформованості про безпеку», — зазначили в посольстві.

Посольство випускає такі повідомлення щомісяця. У цих повідомленнях публікується рівень загрози станом на сьогодні. Оскільки рівень загрози ракетного обстрілу в Україні високий, американські дипломати закликають своїх громадян залишити країну. На тлі ударів по Вінниці 14 липня це логічно. Посольство США залишається у Києві й поки що не планує нікуди їхати.

Звернення посольства, найімовірніше, пов’язане виключно з високою ймовірністю ракетних ударів по Україні.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *