Последние новости
США закривають небо для російських літаків

Заборона починає діяти з 2 березня.

США закриють небо для російських авіакомпаній, слідом за державами Європейського Союзу та Канадою. Про це заявив президент США Джо Байден виступаючи 1 березня перед Палатою представників та Сенатом Конгресу США зі щорічним посланням «Про становище країни» (State of the Union).

«Я оголошую, що ми приєднуємося до наших союзників та закриваємо американський повітряний простір для всіх російських рейсів», – сказав президент США.

Раніше у вівторок авіакомпанія United Airlines заявила, що тимчасово припинила польоти в російському повітряному просторі, приєднавшись до інших великих американських авіаперевізників — Delta, American Airlines та UPS.

Білий дім останніми днями проводив активні консультації з представниками американської авіаіндустрії.

Американський лідер зазначив, що президент РФ Володимир Путін зараз ізольований від світу більше, ніж будь-коли раніше, а також двічі повторив, що президент Росії прорахувався, зокрема щодо народу України та ООН і НАТО, які єдині у своїх позиціях.

Висловлюючи підтримку українському народу, Джо Байден заявив: «6 днів тому президент Росії Володимир Путін хотів похитнути засади цивілізованого світу. Він думав, що світ прогнеться під його вимоги. Але він прорахувався. Він думав, що захопить Україну, і світ з цим погодиться. Але він зустрів те, на що не сподівався — український народ. Ця хоробрість і рішучість справді є такою, що надихає решту світу. Пенсіонери, вчителі перетворюються на військових для того, щоб захистити свою Вітчизну. І цим, як сказав Володимир Зеленський Європарламенту, «ми переможемо темряву».

Світлина: ілюстративне фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “США закривають небо для російських літаків

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *