Последние новости
США закуплять 500 млн домашніх тестів на ковід для безплатної видачі американцям 

Президент США Джо Байден заявив про плани США закупити 500 млн домашніх тестів на ковід, щоб безплатно роздати їх американським громадянам. 

Відповідну заяву опубліковано у вівторок, 21 грудня на сайті Білого дому. 

«Сьогодні президент оголосив, що його адміністрація цієї зими закупить пів мільярда тестів, щоб безплатно роздати їх американцям, які їх [тести] захочуть отримати (у себе) вдома, початок постачання намічено на січень 2022 року», — йдеться у заяві.

Адміністрація Байдена створить спеціальний вебсайт, на якому американці зможуть замовити безплатні тести з доставкою додому. 

Швидкі домашні тести на Covid-19 готові до розповсюдження в Chelsea Community Connections в Челсі, штат Массачусетс, 17 грудня 2021 року.
Джозеф Преціозо | AFP | Getty Images


Крім очікувань, що тести будуть доступні з наступного місяця, Білий дім не оголошує подробиць щодо цієї ініціативи, зокрема про те, як саме американці отримають швидкі домашні тести на Covid-19.

Також неясно, як тести доставлятимуть додому, чи будуть обмеження щодо кількості тестів, які може замовити кожне домогосподарство.

У середу, 22 грудня, речниця президента США Дж. Псакі повідомила, що адміністрація очікує, що перша партія тестів буде відправлена вже в січні, а інші —  протягом наступних тижнів.

Наразі люди по всій країні намагаються пройти ПЛР тестування перед святами, щоб переконатися, що вони можуть безпечно збиратися зі своїми сім’ями та близькими. Це призвело до багатогодинного очікування та довгих черг у центрах тестування, особливо у великих містах. 
 

Світлина: Shutterstock 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *