Последние новости
Стрілянина на випускній церемонії в Новому Орлеані: одна людина загинула, є поранені

Стрільба трапилася під час церемонії вручення дипломів у вівторок, 31 травня в Університеті Ксав’єра в Луїзіані. За попередньою інформацією, одна людина загинула, а ще двоє отримали поранення.

Стрілянина трапилася в університеті Ксав’єра в Луїзіані під час церемонії вручення дипломів наприкінці навчального року. Там зібралися випускники середньої школи Морріса Джеффа.

Як повідомляє поліція Нового Орлеана, внаслідок стрілянини загинула літня жінка. Чи була жертва однією із вчителів, чи вона з’явилася на церемонії з близькою людиною — не повідомляється.

Ще двоє людей з пораненнями ноги та плеча звернулися до місцевої лікарні. Підозрюваного у скоєнні злочину затримали. В нападника також було вилучено кілька одиниць зброї. Свідок нападу розповів поліції, що після церемонії виникнула бійка, після чого було чути від 5 до 12 пострілів.

Вдруге за цей випускний сезон у Луїзіані відбувається насильство з використанням зброї, що зіпсувало святкування випускників середньої школи, їхніх сімей та вчителів, а також стало причиною смертельної жертви.

Я сподіваюся, що всі в Луїзіані приєднаються до мене в молитві за жертв цих безглуздих актів насильства», — сказав губернатор Луїзіани Джон Бел Едвардс місцевій станції.

Це ще одна перестрілка в США лише за тиждень, що викликала чергові дебати в США щодо доступу до зброї.Світлина: Вікіпедія / Natemup

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *