Стрілянина в американській лікарні: подробиці страшної помсти (+Відео)

В американських ЗМІ з’явилися подробиці стрілянини в лікарні міста Талса (штат Оклахома), внаслідок якої загинуло четверо людей і сам нападник.

Як пише агентство AP NEWS, напад на лікарню святого Франциска, здійснений учора ввечері чоловіком, озброєним гвинтівкою та пістолетом, не був просто стрільбою неврівноваженого нападника для шокування громадськості, а актом цілеспрямованої помсти.

Згідно з інформацією отриманою від начальника поліції міста Венделла Франкліна, нападник – чорношкірий Майкл Луїс звинувачував одного з лікарняних хірургів Престона Філіпса у невдало зробленій йому операції на спині. Чоловіка після хірургічного втручання турбували безперервні болі, і він неодноразово скаржився на це лікарняному персоналу.

Вчора Луїс купив гвинтівку і вирушив до медзакладу. Піднявся на другий поверх до ортопедичного відділення та вбив свого хірурга. Також він розстріляв іншого лікаря, реєстратора та пацієнта лікарні, які випадково трапилися на його шляху. Потім чоловік вистрілив у себе і від отриманих ран помер.

«Це не випадкова стрілянина, – заявив капітан поліції Талси Річард Меуленберг. – Він цілеспрямовано йшов у це місце, піднявся на конкретний поверх і вистрілив із дуже конкретною метою».

Близько десяти днів тому, 24 травня, США вразив ще один епізод стрілянини. Внаслідок нападу на техаську школу «Робб», де навчаються діти 7-10 років, загинули 19 учнів та дві вчительки. Ще 13 дітей потрапили до лікарні із пораненнями різного ступеня тяжкості.

Нападника, 18-річного місцевого жителя Сальвадора Рамоса, вбили офіцери поліції. У середу було поховано одну з убитих ним вчительок, Ірму Гарсія.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *