Стрілянина в Шарлотті: 4 поліцейських загинули під час затримання злочинця

У Шарлотті, штат Північна Кароліна, сталася жорстока перестрілка, під час якої загинули четверо правоохоронців, що намагалися заарештувати озброєного чоловіка. Ще четверо поліцейських отримали поранення. Підозрюваний був убитий на місці події.

Трагедія розігралася в понеділок, коли спецпідрозділ служби маршалів США за підтримки місцевої поліції прибув до одного з будинків, аби затримати чоловіка, засудженого раніше за володіння вогнепальною зброєю.

Затяжна перестрілка та облога будинку

За словами начальника поліції Шарлотти Джонні Дженнінгса, спроба арешту перетворилася на запеклу перестрілку, що тривала близько трьох годин. Озброєний чоловік заліг у своєму будинку та відкрив вогонь по правоохоронцях.

Поліція змушена була залучити броньовану техніку для штурму будівлі. Врешті підозрюваний, якого згодом ідентифікували як 39-річного Террі Кларка Х’юза, вийшов із будинку зі зброєю та був убитий на подвір’ї.

У самому будинку виявилися ще дві людини — жінка та 17-річний юнак. Поліція вивчає їхню можливу причетність до стрілянини та допитує як підозрюваних.

Загиблі та поранені правоохоронці

Внаслідок перестрілки загинули четверо офіцерів — заступник маршала США та троє працівників департаменту виправних установ Північної Кароліни, відряджені до спецгрупи маршалів. Серед загиблих — 14-річні ветерани Сем Полоче та Олден Елліотт.

Також загинув один поліціянт департаменту Шарлотт-Меклербургу. Він «кілька годин боровся за життя, перш ніж помер від отриманих поранень», — повідомила поліція.

Четверо інших правоохоронців, у тому числі з місцевої поліції та служби маршалів, були поранені.

Реакція вищого керівництва США

Президент Джо Байден висловив співчуття і підтримку громаді Шарлотти. «Вони — герої, які принесли найвищу жертву, кинувшись під вогонь, щоб захистити нас», — наголосив американський лідер.

Генеральний прокурор США Меррік Гарланд назвав події у Шарлотті «непоправною втратою» для правоохоронців.

Губернатор Північної Кароліни Рой Купер засудив «жорстокий напад» та згадав загиблих офіцерів департаменту виправних установ.

Сусіди та свідки розповідають, що чули близько пів години безперервної інтенсивної стрілянини в районі події. За їхніми словами, ситуація більше скидалася на бойові дії, аніж на спробу затримання.

Поліцейське керівництво називає події в Шарлотті «абсолютною трагедією» та одним із найкривавіших інцидентів із загибеллю офіцерів за останні десятиліття.

Джерело: CBS News

Читати також:

Житель Нью-Йорка засуджений до 25 років ув’язнення за вбивство дівчини, яка помилково заїхала на під’їзну дорогу до його будинку

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *