Сварка з дівчиною коштувала американцю з Техасу п’ять мільйонів доларів

Чоловік через сварку з дівчиною знищив цінні музейні експонати.

В американському Далласі 21-річний чоловік, на ім’я Браян Ернандес увірвався до Художнього музею та розбив рідкісні експонати вартістю понад п’ять мільйонів доларів”, — передає видання The Dallas Morning Dew.

Під гарячу руку Ернандеса потрапила антична грецька амфора, датована IV століттям до нашої ери, і давньогрецька скринька, датована 450 роком до нашої ери. Загальна вартість цих експонатів оцінюється приблизно у п’ять мільйонів доларів. Також чоловік пошкодив давньогрецьку чашу, датовану 550 роком до нашої ери, вартістю близько 100 тисяч доларів та керамічну сулію племені індіанців кеддо, яка оцінюється в 10000 доларів.

Працівники музею заявили, що незначні пошкодження отримали невеликі експонати, що зберігалися в одному скляному боксі із давньогрецькою керамікою.

21-річний Браян Ернандес був затриманий після того, як розбив предмети мистецтва і старовинні артефакти на суму до 5 мільйонів доларів у Даллаському музеї мистецтв.


Зловмисника на місці затримав охоронець музею, який згодом викликав поліцію. За словами охоронця, затриманий розповів йому, що «розлютився на свою дівчину, тому вдерся всередину і почав знищувати все на своєму шляху». Поліцейські прибули до музею приблизно через 30 хвилин після виклику, Ернандес не пробував втікати, весь час перебував поруч з охоронцем музею.

«Предмети всередині вітрин, які були знищені, є рідкісними стародавніми артефактами, які є надзвичайно цінними та єдиними у своєму роді», – йдеться у звинуваченні, щодо арешту Ернандеса.

Ернандеса звинуватили у злочині на суму понад 300 000 доларів США, і зараз він утримується у в’язниці округу Даллас під заставу в 100 000 доларів.


Світлина: два предмети, знищені Ернандесом, датуються 6 століттям до нашої ери зі Стародавньої Греції. Одна лише ця потрощена пара може оцінюється до 5 мільйонів доларів.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *