Последние новости
Тіло відомого актора Джуліана Сендса знайдено у горах Каліфорнії

Через п’ять місяців від моменту зникнення безвісти туристи в горах знайшли тіло британського актора Джуліана Сендса.

У поліції підтвердили смерть актора після тривалих пошуків. Повідомлення про те, що неподалік місця зникнення туристи виявили останки людини, з’явилося ще 24 червня. За кілька днів у поліції повідомили, що це Джуліан Сендс, проте будуть проведені ще необхідні експертизи. Вони допоможуть встановити причину смерті.

Про це пише Variety.

До поліції з повідомленням про зникнення актора 13 січня звернулася його дружина. Того дня 65-річний Сендс вийшов на прогулянку у горах Каліфорнії. Через деякий час він перестав виходити на зв’язок.

Пошуки почалися відразу після повідомлення. Вони тривали весь цей час, але кілька разів припинялися через загрозу сходження лавин.

Сендс народився Англії 1958 року. Серед відомих робіт артиста: «Чорнокнижник», «Поля смерті», «Покидаючи Лас-Вегас», «Обід голяка», «Арахнофобія», «Тринадцять друзів Оушена», «Дівчина з татуюванням дракона» та інші.
Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *