Трагедія у США: 8-річна дівчинка загинула в розпеченому автомобілі

У місті Шарлотт, штат Північна Кароліна, сталася трагедія, яка приголомшила місцеву громаду. 36-річну матір звинувачують у ненавмисному вбивстві власної доньки, яку вона залишила в автомобілі під час спекотного дня.

За даними поліції Шарлотт-Мекленбург, 8-річну дівчинку знайшли у критичному стані в автомобілі минулої середи ввечері. Попри термінову госпіталізацію, дитина померла від теплового удару.

Мати розповіла слідчим, що залишила доньку в машині, коли пішла на роботу. За її словами, вона залишила кондиціонер увімкненим, але припускає, що дитина могла його вимкнути через холод. Останній зв’язок з донькою був за півтори години до її повернення до автомобіля.

Виявивши дитину непритомною на підлозі заднього сидіння, жінка розбила вікно молотком і спробувала доставити доньку до лікарні. Дорогою вона зупинилася біля найближчого закладу, щоб покликати на допомогу. Незважаючи на зусилля медиків, дівчинка померла рано вранці в четвер.

Зараз матір перебуває під вартою з заставою у 250 000 доларів. Їй призначено державного захисника, а наступне слухання справи заплановано на 17 липня.

Ця трагедія нагадує про небезпеку залишення дітей в автомобілях, особливо в спекотну погоду. За даними Національного управління безпеки дорожнього руху США, кожні 10 днів дитина гине від теплового удару в автомобілі. Більшість таких випадків стаються через забудькуватість дорослих.

Аналіз даних CBS News показує, що 83% усіх смертей дітей у розпечених автомобілях за останні шість років сталися між травнем і вереснем.

Ця історія є болючим нагадуванням для батьків та опікунів про необхідність бути пильними та ніколи не залишати дітей без нагляду в автомобілях, особливо в літню пору.

Джерело: CBS News

Читати також:

Американці готуються захищатися від пекельної спеки

Світлина згенерована за допомогою ШІ

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *