Трагічний концерт в США: постраждалі вимагають від Тревіса Скотта та Дрейка $750 млн компенсації

Груповий позов від імені 125 постраждалих складено також проти компанії Live Nation Entertainment та корпорації Apple.

На організаторів фестивалю Astroworld, під час якого загинули 10 осіб, подали колективний позов до суду 125 відвідувачів заходу. Про це 18 листопада інформує Los Angeles Times.


Зазначається, що позов складено проти реперів Тревіса Скотта та Дрейка, а також компанії Live Nation Entertainment та корпорації Apple, чий музичний сервіс Apple Music був партнером даного проєкту.


Позивачі вимагають виплатити їм 750 мільйонів доларів як «спробу виправити, допомогти та компенсувати шкоду та збитки», яких зазнали постраждалі внаслідок трагічних подій.


«Потрібна сума включає штраф, щоб покарати всіх, хто був причетний до трансляції, організації та проведенні концерту, а також як приклад на майбутнє всім організаторам подібних музичних заходів, що безпека для людей повинна бути на першому місці», — заявив адвокат Тоні Базбі.


Після смертельної тисняви один з реперів Скотт заявив, що сплатить витрати на похорон жертв інциденту, і уклав партнерську угоду з консультаційним додатком BetterHelp, щоб забезпечити онлайн-терапію для тих, хто її потребує.


Нагадаємо, трагедія сталася у п’ятницю ввечері, 5 листопада, в американському місті Х’юстон, штат Техас. Під час виступу Тревіса Скотта натовп фанатів ринув до сцени, спровокувавши смертельну тисняву. Детальніше про цю трагедію можна почитати ТУТ.


За даними американських ЗМІ, рятувальники дізналися про постраждалих близько 21:30, але шоу тривало ще 40 хвилин.


Концерт зупинили лише після того, як стало відомо про десятки постраждалих. У багатьох людей сталася зупинка серця.

З 8-ми до 10-ти жертв


У неділю, 14 листопада помер 9-річний хлопчик Езра Блаунт, отримавши поранення в тисняві на концерті. Він став останньою жертвою інциденту. Загальна кількість загиблих під час трагічного інциденту у Х’юстоні збільшилася до 10 осіб.

Про це повідомив журнал Rolling Stone.

Дитина перебувала на музичному фестивалі Astroworld у супроводі свого батька Престона. Батько посадив сина на плечі, але коли натовп рушив до сцени, чоловік знепритомнів від нестачі кисню. Езра впав, і під час тисняви хлопчику пошкодили легеню, нирку та печінку, внаслідок чого виник серцевий напад.
Фото: Getty Images; квіти, іграшки та фото жертв на місці трагічного концерту у Х’юстоні


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *