Трамп і Байден знову хочуть стати президентами, а може ним буде Рон ДеСантіс

Колишній американський лідер Дональд Трамп підтвердив свою участь в боротьбі за пост глави держави в 2024 році.

У середу, 13 липня колишній президент США Дональд Трамп в інтерв’ю виданню «New York Magazine» повідомив, що знову балотуватиметься на цю посаду у 2024 році.

«У своїй голові я вже ухвалив це рішення, тому нічого більше не впливає (на нього)», — сказав 45 президент США. Він ще не вирішив, коли офіційно оголосить про старт передвиборчої кампанії – до проміжних виборів до Конгресу, які мають відбутися восени 2022 року, або після цього. Трамп упевнений у перемозі: «Якщо я вирішу балотуватися, я виграю».

Раніше видання «Політико» писало, що Трамп уже проводив переговори з потенційними меценатами своєї президентської компанії, щоб заручитись їхньою підтримкою.

Видання «Нью-Йорк Таймс» повідомляє, що кандидатуру 76-річного політика поки що не підтримує половина республіканців. З іншого боку, його найближчий конкурент – губернатор Флориди Рон ДеСантіс – набрав би лише чверть голосів на праймеріз своєї партії, якби вони відбулися сьогодні.

Байден також

Чинний президент США Джо Байден також планує балотуватися на ще один термін. Про це повідомляє видання The Hill із посиланням на два джерела.

Байден, попри його нестійкий рейтинг схвалення, залишається найімовірнішим кандидатом від Демократичної партії. Варто відзначити, що на момент закінчення першого президентського терміну Байдену виповниться 82 роки.

«Він думає, що єдиний, хто може перемогти Трампа», – коментують таку ініціативу політологи США.

Згідно з опитуванням CNBC, лише 38% американців схвалюють роботу Байдена на посаді президента, 53% не схвалюють. Низькі оцінки Байден отримав за свою роботу у галузі економіки.

Президентські вибори у США 2024 року — чергові вибори президента США, що заплановані на суботу 3 листопада та стануть 60-ми виборами президента США. На чергових виборах виборцями будуть обрані колегії виборників, які через 41 день, у грудні 2024 року мають обрати нового президента та віцепрезидента США, а також будуть проведені вибори до обох палат Конгресу: Палати представників та третини Сенату.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

4 thoughts on “Трамп і Байден знову хочуть стати президентами, а може ним буде Рон ДеСантіс

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *