Трамп розглядає можливість припинення військової допомоги Україні: деталі плану

За інформацією Reuters, у разі перемоги на президентських виборах США Дональд Трамп може суттєво змінити американську політику щодо підтримки України. Два його колишні радники з національної безпеки розробили план, який передбачає тиск на Київ для початку мирних переговорів з Москвою.

Ключові пункти запропонованого плану:

  • Україна отримуватиме військову допомогу США лише за умови участі в мирних переговорах з Росією.
  • Росію попередять, що відмова від переговорів призведе до посилення американської підтримки України.
  • У разі перемоги Трампа, пріоритетом стане швидке досягнення перемир’я на основі поточної лінії фронту.

Автори плану — генерал-лейтенант у відставці Кіт Келлог та Фред Флейц, які керували апаратом Ради національної безпеки США за президентства Трампа. За словами Флейца, Трамп позитивно відреагував на представлену стратегію, хоча офіційний представник кампанії Трампа наголосив, що офіційними можна вважати лише заяви самого кандидата або уповноважених членів його команди.

Варто зазначити, що такий підхід означав би кардинальну зміну позиції США щодо підтримки України. Він може зіткнутися з опором як з боку європейських союзників Києва, так і серед прихильників продовження військової допомоги Україні всередині Республіканської партії.

Сам Трамп неодноразово заявляв, що в разі перемоги на листопадових виборах зможе завершити війну в Україні за 24 години, не розкриваючи при цьому деталей свого плану.

Ця інформація викликає занепокоєння в українському суспільстві та серед міжнародних партнерів України. Експерти наголошують на важливості збереження єдності західної коаліції у підтримці України та необхідності продовження опору російській агресії.

Джерело: Reuters

Читати також:

США та Україна підпишуть історичну угоду про безпеку

Байден про мир для України без НАТО, Китай і вік: інтерв’ю для Time

Світлина згенерована за допомогою ШІ

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *