Трамп розпочав передвиборчу кампанію із заяви щодо України

Він сказав, що зміг би зупинити війну, розв’язану РФ в Україні за 24 години. «Міста зруйновані вщент. Люди — рахунок йде на мільйони. Можуть бути ще мільйони жертв. Хто це може знати достеменно, коли ціле місто просто стирають бомбами з лиця землі?» – висловився Трамп.

Дональд Трамп розпочав передвиборчу президентську кампанію із заяви щодо ситуації в Україні, повідомивши, що міг би запобігти війні Росії з Україною, якби обіймав посаду глави держави. За його словами, перебуваючи на посаді президента, він не дозволив би розгорітися цій війні.

Про це пише Newsweek.

«Як я вже говорив раніше, цього ніколи б не сталося. Росія ніколи б не вторглася, Путін би ніколи — взагалі ніколи — не вторгся», — сказав Трамп, звертаючись до своїх прихильників у Нью-Гемпширі, де відбувся його перший мітинг у передвиборчій кампанії.

Трамп заявив, що навіть зараз він зміг би розв’язати цю війну за 24 години. За його словами, дана ситуація, що склалася зараз в Україні «повністю жахлива».

«Міста зруйновані вщент. Люди — рахунок йде на мільйони. Можуть бути ще мільйони. Хто це може знати, коли ціле місто просто стирають бомбами з лиця землі?» – висловився Трамп.

Трамп і раніше регулярно висловлювався про війну в Україні. Минулого четверга в пості в соціальній мережі Truth Social він написав, що постачання Україні танків може призвести до ядерної війни. Трамп заявив, що війні Росії проти України можна і потрібно покласти край набагато швидше, але не став вдаватися до подробиць, як він це бачить.

Трамп, якого під час президентства його противники звинувачували у недостатньо жорсткій позиції стосовно Росії та Володимира Путіна, у минулому неодноразово критикував адміністрацію Байдена за її дії у питаннях допомоги Україні.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Трамп розпочав передвиборчу кампанію із заяви щодо України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *