Трамп тріумфує на праймеріз у Південній Кароліні, Хейлі обіцяє боротися далі

Колишній президент США Дональд Трамп легко переміг ексгубернатора Південної Кароліни Нікі Хейлі на республіканських праймеріз у цьому південному штаті у суботу. Це продовжило його переможну ходу на шляху до отримання номінації від Республіканської партії та політичного реваншу з нинішнім президентом-демократом Джо Байденом.

77-річний Трамп користувався широкою підтримкою виборців у боротьбі за перемогу на виборах у рідному штаті своєї єдиної суперниці. Опитування показували, що він тримає значну перевагу, попри численні кримінальні звинувачення проти нього.

«Я ніколи не бачив Республіканську партію настільки єдиною, як зараз», — сказав Трамп своїм прихильникам у столиці штату Колумбії невдовзі після закриття дільниць. Протягом 30 хвилин своєї промови він жодного разу не згадав Хейлі.

За підрахунками близько 83% голосів, Трамп набрав 60,5%, тоді як Хейлі — 38,5%. Таким чином розрив склав 22 відсоткові пункти. Це лише посилить заклики союзників Трампа до 52-річної Хейлі вийти з перегонів, адже вона програла колишньому главі держави в усіх п’яти внутрішньопартійних змаганнях дотепер.

Проте цілеспрямована Хейлі, яка працювала послом США в ООН за Трампа, заявила, що продовжить кампанію принаймні до 5 березня, коли республіканці проголосують у 15 штатах.

Останніми днями вона зосередила увагу на позиції Трампа щодо Росії після загибелі в’язня Кремля Олексія Навального. Хейлі розкритикувала Трампа за зволікання з коментарями щодо цієї смерті та за те, що він не сказав чітко, що Путін несе за неї відповідальність.

«Нам потрібно перемогти Джо Байдена в листопаді, — сказала Хейлі своїм прихильникам після оголошення результатів. — Я не вірю, що Дональд Трамп зможе перемогти Джо Байдена».

Однак перемога Трампа лише посилить тиск на Хейлі, аби та поступилася колишньому президенту і дозволила йому зосередитися на кампанії проти чинного очільника Білого дому Байдена. Сам Байден вже характеризує Трампа як кандидата від республіканців та смертельну загрозу для країни.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Трамп оголосив готовність дебатувати з Байденом «хоч зараз»

«Ще один промах від Дональда Трампа, або чи готовий експрезидент до виборчих перегонів?»

Перемога Трампа на кокусах в Айові: потужний старт у боротьбі за висування офіційним кандидатом у президенти

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *